• Slider

  על סוגי הלוואות- מה כדאי ומה פחות
  שאנחנו מחליטים לקחת הלוואה. איך בוחרים, מה הם הסוגים השונים ואיך אנחנו נמנעים מלקחת הימור מסוכן מבלי לדעת מה ההשלכות?
  כל מי שהיה סטודנט או עודנו סטודנט יודע שאין הדבר קל מבחינה כלכלית
  כל מה שרציתם לדעת על הלוואות לרכב
  הזמנים השתנו והיום לקנות רכב זה יותר קשה מלהרים חתונה, אז מה בכל זאת אפשר לעשות כדי לקרוע את הניילונים מהמושבים? בדקנו
  בניגוד ללפני כמה עשורים, אנו חיים בתקופה שבה כמות הכספים שאנו מבזבזים
  מהן חברות סליקה?
  כל אדם אשר מחזיק כרטיס אשראי נתקל בביטוי חברות סליקה בחייו.
  חברות סליקה הן חברות אשר מעבירות נתוני מידע על כרטיס האשראי ויוצרות חיוב בין העסק לבין הכרטיס של הלקוחות השונים בין אם זה באתרי מסחר שונים

כל מה שצריך לדעת על ביטוח שוק ההון

בעולם כה מתפתח ומתקדם, הן טכנולוגית והן חברתית, כל תחום בפני עצמו נמצא בתקופת פריחה והתחדשות

כמו גם תחום הביטוח. כיום, ניתן למצוא פוליסות ביטוח המספקות הגנה וביטוחים שונים לכל תחומי החיים. בין אם מדובר, ברכב, בית, חיים, חו"ל, תאונות אישיות, עבודה, ועוד. אחד הביטוחים הקיימים, אשר לא בטוח מוכר לכלל, הינו ביטוח אחריות מקצועית. ביטוח זה מכיל בתוכו עוד שלל ביטוחים בנושאים ספציפיים יותר, כמו למשל ביטוח שוק ההון. ביטוח אחריות מקצעוית למעשה מגן על אותם אנשים אשר עובדים במקצועות החופשיים, ומכסה אותם במקרה של תביעות בגין רשלנות.

נשים העובדים בשוק ההון, מתעסקים במהלך תפקידם, במשך יום יום, הם הון כספי רב מאוד, דוחות שונים, ניתוחים כלכליים, וכן שינויים בין לאומיים

ביטוח אחריות מקצועית, אשר במסגרתו קיים ביטוח שוק ההון, נועד למעשה על מנת לכסות ולהגן על אחריותם המקצועית של כל בעלי המקצוע העובדים ופועלים בשוק ההון כמו למשל מנהלי תיקים או יועצי השקעות במידה והם נתבעים על ידי לקוחותיהם.

למעשה, ביטוח שוק ההון מהווה כגיבוי לאחריות המקצועית שלהם בתור אנשי מקצוע, ומונע מהם להפגע כלכלית ודמיתית. כיום, אין אדם אשר חשוף מפני תביעות עתידיות, בעיקר אם מדובר באדם אשר עובד באופן עצמאי כאיש מקצוע. אותן תביעות יכולות להביא לקריסת הקריירה, ולהרס כלכלי מוחלט אשר בסופו של דבר יהיה מאוד קשה לצאת ממנו. לצורך כך, נוצר ביטוח שוק ההון, המבטיח הגנה ושמירה על איש המקצוע העובד בתחום, וכן משתתף בהוצאות המשפט במקרה שיקרה כך. ביטוח שוק ההון מכסה את סכומי התביעות (במידה ויש כאלה) בהיקפים שונים, על פי מסלול פוליסת הביטוח שרכש אותו עובד. בעת ביטוח שוק ההון, אתם למעשה מבטחים את מקום העבודה שלכם, ומבטיחים את המשך הקריירה שלכם במשך זמן מה קדימה.

גלגל הצלה, מציל , איש מצוייר

ביטוח שוק ההון הוא גלגל ההצלה שלך

כאשר אתם מעוניינים לרכוש עבורכם פוליסת ביטוח שוק ההון, מומלץ לשים לב למספר נושאים:

 1. היקף ההשתתפות העצמית בפוליסה- ככל שהשתתפות העצמית גבוהה יותר, מומלץ להעמיד בטוחה בסכום שהוא גבוה יותר, בהתאם כמובן להון העצמי של החברה או של העצמאי.
 2. יש לבדוק מהי עלות הביטוח, וכן מה כולל בתוכו. זכרו כי גם ביטוח שוק ההון יכול להשתנות מעט מפוליסה לפוליסה, הן במחיר והן בהיקפי הכיסוי בין חברות הביטוח. מומלץ להשוות ולבדוק מה הכי משתלם עבורכם.
 3. בדקו את מועד התחלת הכיסוי של הפוליסה.
 4. בדקו את סעיף ההמשכיות, ומה כולל בתוכו. דבר זה יכול לעזור לכם במקרים אשר התרחשו בעבר, בהם הייתם מבוטחים על ידי מבטחים אחרים.
 5. אל תשכחו לבצע דיווחים רבעוניים ושנתיים לרשות לניירות בערך, בקשר להיקף הביטוח.
 6. בכל הנוגע לסיום הפעילות, מיזוג, מכירת החברה ועוד – חשוב לדאוג לערוך פוליסה למשך שנה מיום הפסקת הפעילות, בהתאם להוראות החוק.
Bookmark the permalink.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *