בועת סבון

ביטוח אחריות מקצועית מכסה אתכם מתביעות עקב טעויות שנעשו כלפי לקוחות

אחד האייטמים החמים בענף הביטוח הוא ביטוח אחריות מקצועית. בכל שבוע אתם מקבלים, במסגרת "מהפיכת הביטוח" עשרות שיחות לגבי "ביטוח תאונות אישיות" כאשר רובנו בכלל עובדים במשרד כקלדנים, פקידים ומנהלים, מה שהופך את הביטוח הזה כמעט ללא רלוונטי לגבינו

בחלק ניכר מהעבודות שהישראלים עובדים בהן – חשוף העובד (שכפי שציינו – ברוב המקרים הוא פקיד, קלדן, כותב, עו"ד וכד') לתביעות מהלקוחות שלו. עבודה המתבססת על כוח המחשבה, ולא על מאמץ פיזי גוררת תביעות. מחקרים הוכיחו את זה, וגם עובדתית, בשל התעתוע שמדובר בעבודה ללא מאמץ, קל יותר לעשות טעויות, וטעויות קשות הרבה יותר מאלו שנעשות בניקיון, בבניין ובחקלאות. לכן, הביטוח שבאמת יערוב לשלומם של הישראלים הוא ביטוח אחריות מקצועית.

ביטוח אחריות מקצועית וההשלכות שלו לגביכם

עבדתם כעורכי דין עצמאיים עבור מישהו אחר (לקוח או משרד) וטעיתם בטיעון? כתבתם מאמר SEO והלקוח רוצה לתבוע אתכם כי גרמתם לו נזק תדמיתי? ביטוח אחריות מקצועית יתייצב מול התובע ויפצה אותו במידה ותפסידו מולו בבית המשפט. כל זאת ללא כל דרישה מחברת הביטוח לעלייה דרסטית בפרמייה (אם כי גל של טעויות ושימוש בביטוח יגרור מטבע הדברים את עלייתה בשיעור כלשהו).

משפט
שמור על ההחלטות המקצועיות שלך

בטלפון הבא שתקבלו בנושא ביטוח תאונות אישיות, שאלו על ביטוח אחריות מקצועית

אם גם אתם חלק מאותו רוב שעובד בהייטק, כעו"ד או במשימות כתיבה ושיווק כלשהן, בפעם הבאה שתקבלו טלפון שיקרא לכם לעשות ביטוח תאונות אישיות, פשוט אמרו לנציג שדחוף ואקוטי יותר לעשות ביטוח אחריות מקצועית. סביר שאם המשרד עוסק בנושאים כמו בריאות ותאונות אישיות לא יהיה לו מענה לכך, וגם אם יהיה הוא לא יהיה מקצועי כמו של חברה המתמחה רק בנושא זה באופן פרטיקולרי. חברה כזו בדרך כלל תעסוק גם בביטוח בכירים ונושאי משרה בחברות בע"מ.

מה עושים במידה ונתבעים? – מדריך קצר לנתבע המקצועי

ראשית כל יש ליידע את חברת ביטוח אחריות מקצועית. החברה תעשה את מרב המאמצים להראות שאינכם אשמים על ידי לימוד המקרה, והיא תמסור לכם חוות דעת לגבי צפי עתידי של מה שיתחולל בבית המשפט. ברם, כלום אינו מוחלט עד שהדברים לא מובאים בפני שופט, ולכן במקרה הגרוע ביותר בו תפסידו הכל ותצטרכו לשלם לתובע, אנחנו נתייצב לצדכם ונספוג את הנזק.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *