• Slider

  על סוגי הלוואות- מה כדאי ומה פחות
  שאנחנו מחליטים לקחת הלוואה. איך בוחרים, מה הם הסוגים השונים ואיך אנחנו נמנעים מלקחת הימור מסוכן מבלי לדעת מה ההשלכות?
  כל מי שהיה סטודנט או עודנו סטודנט יודע שאין הדבר קל מבחינה כלכלית
  כל מה שרציתם לדעת על הלוואות לרכב
  הזמנים השתנו והיום לקנות רכב זה יותר קשה מלהרים חתונה, אז מה בכל זאת אפשר לעשות כדי לקרוע את הניילונים מהמושבים? בדקנו
  בניגוד ללפני כמה עשורים, אנו חיים בתקופה שבה כמות הכספים שאנו מבזבזים
  מהן חברות סליקה?
  כל אדם אשר מחזיק כרטיס אשראי נתקל בביטוי חברות סליקה בחייו.
  חברות סליקה הן חברות אשר מעבירות נתוני מידע על כרטיס האשראי ויוצרות חיוב בין העסק לבין הכרטיס של הלקוחות השונים בין אם זה באתרי מסחר שונים

אספקת קפה לעסקים | מדריך להכנת קפה

אספקת קפה לעסקים היא חשובה מאוד בימינו. קפה הינו חלק מרכז ואינטגרלי משגרת יומו של כל אדם באשר הוא, מהסטודנט ועד למנהל החברה.

לכן, אנו דואגים לכך שתהיה אספקת קפה לעסקים, אשר תגיע תמיד בזמן ותאפשר אספקת קפה רציפה וטרייה לבעלי העסקים השונים. תחום אספקת קפה לעסקים צריך להתבסס על מספר גורמים רלוונטיים שעליהם נעמוד בהרחבה בכתבה הבאה.

תחילה, אספקת קפה לעסקים צריכה להתבסס על קשרי לקוחות מצוינים. אספקת קפה לעסקים מנוהלת על ידי מיטב אנשי המכירות שלנו, זאת על מנת לספק לך את הקפה הטוב ביותר עבורך. אנשים חושבים כי אספקת קפה לעסקים הינה אך ורק הבאת קפסולות ומכונות הקפה עד לבית העסק, אך אספקת קפה לעסקים דורשת מאתנו מקצועיות והבנה הדדית. אנו נדאג לכך שהקפה אותו אנו מספקים לעסק שלך יהיה הקפה המועדף עליך ביותר, נעבור אתך על סוגי הקפה השונים אותם אנו מספקים, על  מכונות הקפה המגוונות ועל האמצעים לאחסן ולהפיק את הקפה בצורה הטובה ביותר. לשם כך, אנו נדאג לאיש מיוחד מהחברה שלנו שילווה תכם בכל הדרך עד לאספקת הקפה השבועית או החודשית שלכם.

ספל על שולחן

חלק בלתי נפרד מהנוף המשרדי

אספקת קפה למשרד אולי נשמעת פשוטה, או נשמעת אך ורק כאספקת קפה, כלומר קפסולות או פולי קפה. אך אספקת קפה לעסקים קשורה גם למכונות הקפה אותם אנו מספקים לבית העסק. קפה מושלם אינו מגיע ללא מכונה מהוקצעת ומיוחדת שיודעת לעשות את הקפה הטוב ביותר עבורכם. אנו נדאג לכך שהמכונה תתאים בדיוק לצרכים שלך. כך לדוגמא, בעסק קטן בו אנו עושים אספקת קפה אנו ממליצים על מכונות קטנות של חברת נספרסו, ואנו דואגים לכך ש

ספל קפה

איכות האספרסו המשפיע היחיד על איכות הקפה

אספקת קפסולות הקפה למכונה יהיו לפי הצריכה השבועית של מקום העבודה שלכם. מנגד, ישנן חברות ענק כמו גוגל או פייסבוק אשר מעסיקות מאוד עובדים ומעוניינות במכונות הקפה החדישות ביותר, שלהן הפונקציות המתקדמות ביותר שניתן למצוא. לצורך כך, אנו עוברים אתם את התהליך של בחירת מכונת הקפה המקצועית ביותר, תוך כדי מתן דגש על הנוחות של ההתעסקות עם מכונות שכאלה.

אנו עובדים רבות ומנסים לייעל את החבר שלנו כמה שניתן על מנת לספק את הקפה האהוב עליכם במחיר הנמוך ביותר. אנו מאמינים כי קפה הינו מוצר צריכה בסיסי ואין הוא אמור לגרום לכם להוצאות כספיות כבדות בסוף כל חודש. עם זאת, העבודה שלנו מתבססת על איכות ואמינות, ולעתים אנו נדרוש מעט יותר כסף מהמתחרות בתחום, וזאת רק על מנת לספק לכם את הקפה האיכותי ביותר שניתן תוך כדי מתן השירות הטוב ביותר.

אספקת קפה לעסקים היא המחויבות שלנו וזה הדבר שאנו מאמינים גורם לעסקים השונים ברחי הארץ והעולם את הכיף והשקט לעסוק בעבודה היומיומית שלהם. אנו רואים באספקת קפה לעסקים ממש כשליחות, ואנו נדאג לכך כי אספקת הקפה לעסק שלכם תהיה הטובה והאיכותית ביותר, ללא פשרות.

עם כבר יש לכם קפה במשרד קבלו מדריך להכנת קפה מקצועי

לפני ההכנה:

 1. חשוב לשמור את הקפה הטחון בכלי אטום ככל האפשר, על מנת לשמור על טרייותו. מעבר לכך, דעו כי לאחר שבועיים טריותו יורדת, וכן לא מומלץ להשתמש בו.
 2. חממו את מכונת הקפה כרבע שעה לפני שאתם מתחילים במלאכת הכנת הקפה. חימום המכונת מתבצע כאשר הידית בתוך המכונה בטמפ' של 90 מעלות. אופציה זו קיימת במרבית מכונות הקפה המקצועיות.

בזמן ההכנה:

 1. חברו את מיכל החלב למקום המתאים במכונת הקפה.
 2. לאחר מכן, הוסיפו מים למקום המיועד להם במכונה. חשוב לציין כי סוג המים המומלצים ביותר לשימוש במכונות קפה הינם מים שעברו סינון, כמו למשל בקנקן של בריטה. מים מינרליים יגמרו לאבנית גדולה יותר, ואילו מים מזוקקים יניבו טעם לא טעים של קפה.

  יושב על קפה

  חשוב לשבת על כוס קפה

 3. השתמשו בקפסולות קפה. אמנם הן נחשבות ליקרות יותר, אך הם מחזיקות מעמד זמן רב, (כשלושה חודשים בבמוצע) ומהוות כאולטימטיביות לקפה איכותי הנוצר במכונה. בנוסף, הן אינן מלכלכות כלל.
 4. את הקפסולה הנבחרת הכניסו לחור המיועד לה (בדרך כלל בחלק העליון של המכונה), ולחצו על הכפתור המתאר את סוג הקפה הרצוי (עם קפה עם חלב או אספרסו) וכן על גודל הכוס הרצויה (גדולה או קטנה).
 5. באותו רגע המכונה תתחיל להפיק עבורכם קפה ישירות אל תוך הכוס שהנחתם על גבי המכונה מבעוד מועד. כאשר הקפה המתחיל לצאת נראה בהיר למדי, הכוונה היא שהוא הופך ליותר מר. על כן, מומלץ לעצור את המכונה בזמן זה. במידה וכמות הקפה לא מספיקה לכם, תוכלו להוסיף מים רותחים לכוס. האיטלקים מכנים את משקה זה – לונגו ארוך.
 6. בכל הנוגע להקצפת החלב – מומלץ להקציפו כאשר הוא קר, ועליו להגיע לטמפ' של 70 מעלות ולא יותר. במידה ובעת ההקצפה תבחינו בבועות גדולות בחלב – שפכו אותו והתחילו מחדש. כנראה הוא רותח מידי ואינו מתאים לקפה.

  כמו כן, יש לציין כי החלב המומלץ ביותר להקצפה הינו חלב בעל 1% שומן. זאת בגלל אחוז החלבון הגבוהה יחסית שקיים בו.

Bookmark the permalink.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *