• Slider

  על סוגי הלוואות- מה כדאי ומה פחות
  שאנחנו מחליטים לקחת הלוואה. איך בוחרים, מה הם הסוגים השונים ואיך אנחנו נמנעים מלקחת הימור מסוכן מבלי לדעת מה ההשלכות?
  כל מי שהיה סטודנט או עודנו סטודנט יודע שאין הדבר קל מבחינה כלכלית
  כל מה שרציתם לדעת על הלוואות לרכב
  הזמנים השתנו והיום לקנות רכב זה יותר קשה מלהרים חתונה, אז מה בכל זאת אפשר לעשות כדי לקרוע את הניילונים מהמושבים? בדקנו
  בניגוד ללפני כמה עשורים, אנו חיים בתקופה שבה כמות הכספים שאנו מבזבזים
  מהן חברות סליקה?
  כל אדם אשר מחזיק כרטיס אשראי נתקל בביטוי חברות סליקה בחייו.
  חברות סליקה הן חברות אשר מעבירות נתוני מידע על כרטיס האשראי ויוצרות חיוב בין העסק לבין הכרטיס של הלקוחות השונים בין אם זה באתרי מסחר שונים

פלטפורמות פרסום לעסקים קטנים

כל בעל עסק בימינו יודע שפרסום ושיווק נכון של סחורתו הייחודית יעלו בעשרות אחוזים את מכירותיו בארץ ובעולם.

כל בעל עסק יודע דבר זה, אך מעטים בעלי העסק אשר משקיעים מזמנם ומרצם על מנת לטפח את נושא השיווק והפרסום של העסק הפרטי שלהם. מחקרים מראים כי שיווק נכון, לא רק שמעודד את ההכנסות ואת המכירות של העסק, אלא גם נותן תחוש גיבוש וגאווה לבעלי העסק ולעובדים בחברה. פרסום העסק יכול להיות במגוון רחב של כלים ובפלטפורמות שונות ומגוונות. כמובן שהיום פרסום באינטרנט הוא הפרסום האפקטיבי, המהיר והזול ביותר, אך ישנם עוד מספר אפיקי פרסום שגם עליהם נרחיב בכתבה. בכתבה קצרה זו ננסה לעמוד על סוגים שונים של פרסום וננסה לנסוך הבנה על פרסום חיובי בבעלי העסקים הקטנים והבינוניים. חושב לציין כי פרסום חיובי הינו פרסום שמעלה את ערכה של החברה, חושף אותה למגוון רחב ביותר של אנשים וקונים פוטנציאלים ובסופו של דבר מעלה את כמות המכירות של החברה.

דרכים הנכונות לפרסום אתר לעסקים קטנים

אתר אינטרנט

הדרך הראשונה והבטוחה ביותר לפרסום היא הקמת אתר מכירות מקצועי באינטרנט  ופשוט למשתמש. אנו יודעים כי רבים מבעלי העסקים הקטנים והבינוניים נוטים להזניח את רשת האינטרנט ומאמינים כי הפרסום שלהם יגיע מפה לאוזן. אין בכל כל רע שפרסום החברה יגיע גם מפה לאוזן, אך על מנת להפוך את החברה למובילה בתחומה אנו מאמינים כי אין מנוס משימוש ברשת האינטרנט והכנסת העסק האישי שלך לפלטפורמה רוחבית זו. הקמת אר אינטרנט יכול להיות דבר פשוט מאוד. אם ברצונך להשקיע בכך כספים תוכל למצוא חברות רבות שמקימות אתרים מקצועיים ביותר לעסקים קטנים ובינוניים. בסכומים של אלפי שקלים עד עשרות אלפי שקלים לחברות המקצועיות ביותר תוכל להקים אתר אינטרנט מוביל ונוח למשתמש. באתר שכזה כל בעל עסק יכול לפרסם את סחורתו הייחודית, לספר על העסק שלו, ומשוך קונים פוטנציאלים על יד מבצעים וכו׳. חשוב לציין כי היום ניתן גם לקנות דרך אתרי האינטרנט, כך שבפתיחת אתר אינטרנט נפתחת בפני בעל העסק ההזמנות למכור את סחורתו דרך אפיק נוסף, שאינו כלול בשיחות טלפון, הגעה לחנות וכו׳. יחד עם כל החברות המקצועיות שמקימות אתרי אינטרנט חשוב לנו לציין את חברת wix, אשר יצרה פלטפורמה נוחה ומצוינת להקמת אתרי אינטרנט. באתר זה כל אחד בעל ידע בסיסי במחשבים יוכל לפתוח אתר אינטרנט פשוט ומקצועי ולחסוך עד עשרות אלפי שקלים. חברת wix עוזרת לבעלי העסקים הקטנים ומעודדת אותם לחשוף את אתרי האינטרנט שלהם לקהל יעד רחב יותר, להקפיץ אותו במנועי חיפוש ומסייעת בעיצוב מודרני ונקי.

איך מתחילים? קודם כל בניית האתר לעסק קטן.

בניית אתר לעסקים קטנים היא ללא ספק הצעד הראשון בכניסה לעולם הפרסום והשיווק באינטרנט, אך לחלוטין אינו הדבר הבלעדי שיש לעשות על מנת לחשוך את העסק שלך לכמה שיותר לקוחות פוטנציאלים. לאחר בניית האתר אנו מעוניינים כי אתר זה יהיה המוביל בתחומו באזור שלנו ויוקפץ מדי פעם ופעם במנועי החיפוש הגדולים כמו גוגל או בינג. על מנת להעלות את החשיפה של אתר האינטרנט שלך עליך לעבוד במספר ערוצים. תחילה, עליך לדאוג לכך שהאתר בנוי בצורה בה קל למנועי החיפוש למצוא אותו. כדי לגרום לכך שמנועי החיפוש ימצאו במהירות את האתר שלך יש להזין את האתר (מאחורי הקלעים) במילות תיאור מתאימות, בטקטס על החברה וכו׳. יחד עם זאת עליך להשתמש בדרך כל בעזרתם של החברות הגדולות. גוגל לדוגמא הבינה את החוזק שלה בתור מנוע החיפוש המרכזי בעולם וכעת ניתן להיעזר בה ספציפית על מנת להעלות את הדירוג שלך במנוע החיפוש ולפרסם את עצמך בשורות החיפוש. כך לדוגמא, אדם בעל נגרייה שמעוניינים להגדיל את קהל לקוחותיו יבצע תוכנית עם גוגל שבמדינתו הספציפית כל אדם שיחפש את המילה – רהיט או שולחן ימצא בחיפוש הראשון את אתר הרהיטים שלו. דבר פשוט זה יכול להעלות בצורה דרסטית את החשיפה של הנגרייה הפרטית שלו, שכן לפני כן אנשים שהיו מחפשים מילות מפתח אלה לא היו מגיעים כלל וכלל לאתר שלו ולא היו מודעים לקיומו. שיטת התשלום לגוגל על קידום האתר שלך היא לפי מספר הלחיצות, כך אתה יכול לשלוט בעצם על מספר הנכנסים אליך לאתר ולשלם רק עבור אותו אדם שבאמת נכנס לאתר הספציפי שלך עקב הפרסום והקידום של גוגל. בנוסף, גוגלמאפשרת ללקוחות להתייעץ מדי זמן מה עם יועץ קידום אתרים שאמון על שיפור החשיפה של האתר הספציפי שלך ותפקידו להעלות את מספר הכניסות לאתר שלך. יחד עם זאת ניתן להיכנס באופן חופשי לאתר החברה ולראות סטטיסטיקות לגבי המילים המושכות ביותר, וכמה לחיצות קיבלנו עבור כל אחד מדרכי פרסום אלה.

אתרים עסקיים

העסק שלכם בכל מקום

האם גוגל זוהי הפלטפורמה הנכונה?

אמנם גוגל ידועה כמנוע החיפוש הגדול ביותר, ופרסום דרך גוגל נחשב לאקסקלוסיבי ביותר בין מנועי החיפוש, אין להתעלם מהרשתות החברתיות שחשיפה בהן היא המשמעותית ביותר בעידן שלנו. ואם אנו מדברים על רשתות חברתיות כמובן שפייסבוק הינה השולטת הבלעדית במדד החשיפה של אנשי העולם אליה. כיום מעריכים כי מדי יום ישנם כ-1.37 מיליארד אנשים פעילים ברשת הפייסבוק. מספר זה נשמע מופרך ולא הגיוני, אך הרשת החברתית מפתחת ומתרחבת מדי יום ופותחת את שעריה לעוד אנשים ומדינות מדי דקה ודקה. מספר כה גדול של אנשים הנמצאים ברשת זו מעלה את הסיכוי לפרסום רחב יותר, מהיר יותר ואפקטיבי הרבה יותר, ולכן ידוע כי פרסום בפייסבוק בימינו הוא אחד מאפיקי הפרסום המובילים והמשפיעים ביותר. פרסום בפייסבוק הוא משהו שכולנו מכירים, מדי כניסה אנו רואים בצד ימן על המסך שלנו כל מני הצעות עסקים שונות ומשונות, בהתאם למה שאנו אוהבים ומחפשים. על מנת לפרסם בפייסבוק עליך לפתוח חשבון של בעל עסק באתר, לעבוד עם פלטפורמת הסליקה שלהם ולהחליט מה לרשום במודעה הקטנה בצדי העמוד. לחיצה על מודעה קטנה זו תוביל את משתמשי הפייסבוק ישירות לאתר הפרטי שלך ובכך להיות קונים פוטנציאלים של סחורתך. הדבר המתוחכם ביותר בפרסום דרך רשת הפייסבוק הוא היכולת של פייסבוק לדעת מהם הדברים שמעניינים אותך, אפילו אם אינך מחפש אותם. ידוע שחברת פייסבוק מתבוננת ואוספת מידע אישי עליך מדיו יום, דרך הוואטספ, דרך חיפוש חברים וישי כאלה שיאמרו שגם דרך ציטוט קולי. דבר זה הוא בפני עמו דבר מלחיץ מאוד ומטריד, אך בפני אדם הרוצה לפרסם את מרכולתו הוא מכרה של זהב. בעצם פייסבוק יודעת בעצמה היכן לשתול את הפרסומת הספציפית של החברה שלך וכך הפרסום שלך הוא הרבה יותר אפקטיבי, פשוט ויעיל. יחד עם כך שקהל המשתמשים בפייסבוק הוא עצום, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שפרסום ברשת החברתית הגדולה בעולם תקדם את העסק האישי שלך בעשרות מונים מאיך שהיה לפני פרסומו ברשת זו.

לסיכום, נראה כי פרסום עסקים קטנים ובינוניים הינו דבר שיש להשקיע בו מחשבה ותכנון. אמנם יש פלטפורמות רבות לפרסום ושיווק, אך חשוב להבין מיהם הלקוחות הפוטנציאלים שלך וכך להתאים את השיווק והפרסום שיגיע עד אליהם. אנו חושבים כי בעלי עסק שישקיעו בכך מעט מאמץ יישאו פרי בהקדם וישמחו על החלטה זו. בהצלחה.

Bookmark the permalink.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *