מערכות סליקה

מערכות סליקה שהעסק שלך חייב להכיר

מערכות סליקה שהעסק שלך חייב להכיר

עם התפתחות הטכנולוגיה ופיתוח אינסופי, נוצרו מערכות סליקה חדשניים, עדכניים ונוחים
מערכות סליקה אלו מאפשרות סליקה מכל בית עסק גם מבתי עסק קטנים ביותר, ואף אנשי מקצוע עצמאיים שמעוניינים לחייב לקוחות באשראי. מערכות סליקה עד לא מזמן כללו קופות תשלום, מסופים נייחים וניידים ומערכות שחשבנו פעם, שהן הנוחות ביותר. אז מה השתנה?

דפוסי צרכנות של לקוחות כיום

חברות שונות זיהו צורך ממשי למערכות סליקה נוספים כאשר השימוש באשראי גדל באופן משמעותי עד לרמה שאנשים היום יעדיפו להעביר את הכרטיס שלהם על מוצר שעולה 10 ₪, מאשר ללכת להוציא כסף בכספומט. תהליך זה פוטר אותם מעודף בכיסים, ומתשלום נוסף. שכן, כשיש לנו מספר לא עגול לשלם, לרוב נעגל למעלה, כאשר באשראי אנחנו משלמים את הסכום המדויק ועם הזמן חוסכים כסף.

סוגי מערכות סליקה עדכניות

מערכות סליקה חדשות שנוספו לנו בעשור האחרון, הוא קודם כל סליקת כרטיסי אשראי ברשת האינטרנטית. כמובן שפיתוח זה התרחש הרבה לפני, אך השימוש בו בשנים האחרונות גדל באופן משמעותי ונראה שאפשר לשלם על הכל בלחיצת כפתור מהמחשב האישי, הטאבלט או הסמארטפון. עוד אחד מפתרונות הסליקה הוא שימוש באפליקציה בסמארטפון. פתרון זה הוא חדשני ועדכני והוא מציג את היענות השוק להתפתחות הטכנולוגית ופיתוח האפליקציות. אז איך השימוש באפליקציה עובד? פשוט מחברים התקן קטן לסמארטפון שדרכו ניתן להעביר כרטיס אשראי והחיוב מתבצע תוך שניות ספורות. הסמארטפון קולט את הפרטים ומבצע התקשרות לשב"א. לרוב, כל התשלומים שמתבצעים באשראי ייכנסו לחשבון העסק באופן מרוכז. השימוש באפליקציה מאפשר לכל בעל עסק לבצע את כל תהליך התשלום והחשבוניות בקלות, ובנוסף לראות את כל הנתונים על מסך הסמארטפון שלו כולל דו"חות וניתוחים. כל זה, בסמארטפון, ללא צורך במיכשור נוסף.

העתיד של מערכות הסליקה

כאמור, שקצב התפתחות הטכנולוגיה ההולך וגדל, מחייב את שוק העבודה לחשוב מחוץ לקופסה. הרבה מהיבטי החיים שלנו נכנסים לאט לתוך הסמארטפון, ונראה שכמות הדברים שאנחנו צריכים לקחת איתנו לכל מקום הולכת ומצטמצמת לכיס אחד אין ספק שתשלום דרך אפליקציה או דרך האינטרנט מהווים מערכות סליקה מעולים לכל עסק. חברו רבות מאמצות את התשלום בעזרת מכשיר הסמארטפון, בישראל החברות אשר עובדות עם הטכנולוגיה הזו הינו קטן ביחס לארצות הברית. שם הבינו כי אנו תמיד מסתובבים עם הסמארטפון שלנו אך לא תמיד עם הארנק, לכן ייצרו את הארנק הווירטואלי. אפל פיתחו אפליקציה משלהם לארנק אך היא יננה עובדת בישראל. בישראל חברות אשראי מפתחות ומגיסות חברות רבות שיעברו איתן ויקבלו את אפשרות אשראי בסלולר.
מקווים שעזרנו לכם להכיר מערכות סליקה ולאן העתיד של המערכות מתקדם. אז אל תישאר מאחור, תעבור לפתרון סליקה מהיר, חדשני ונגיש לכל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *